Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tak to już DrUga edycja Kwadratowej Masakry! [Dwie drużyny][Red VS Blue][WhiteList]Zapisy Trwają! Serdecznie Zapraszam!


siwiec11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak to już teraz! Pojawia się przed wami druga edycja Kwadratowej Masakry. Potrwa ona dłużej niż poprzednia.

 

Dwie drużyny Czerwoni i Niebiescy pojawią się na spawnie i od tej chwili rozpoczną walkę o przetrwanie.

Najpierw przez pewien okres czasu będzie panować "Czas pokoju" następnie nastanie "Czas wojen".

Sam zobacz czy to dla ciebie, złóż podanie, zobacz czy się dostałeś, wejdź na serwer, zrób eq i walcz ramię w ramię ze swoimi kompanami.

 

 

Podanie:

 

Nick z gry:

Wiek:

TS3 (Tak/Nie):

Którą drużynę wybierasz?

 

 

 

 

Red:

 

- MCWojtek <-- Lider

- Pingu

- Czeli

- Asald

- Lime06

- mateo562

 

 

 

 

Blue:

 

- TCRk

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jednak nie chcę grać start ma być o tej samej godzinie dla obu drużyn. Czerwoni wszystko mają a my gówno.


Opublikowano

Nick z gry: Blomy95
Wiek:13
TS3 (Tak/Nie):Tak
Którą drużynę wybierasz?Red

 

Podanie kolegi :D

 

Nick z gry: MrKetchup
Wiek:11, ale jest ogarnięty
TS3 (Tak/Nie):Tak
Którą drużynę wybierasz?Red

Opublikowano

Nick z gry: TheMattPL

Wiek: 15

TS3 (Tak/Nie): TaK

Którą drużynę wybierasz?
Blue



@Rezygnuje z lidera oraz proszę o usunięcie mnie z white

Przeciwna drużyna już ma praktycznie wszystko ( niedługo nawet Mag. Latarnie )

z 1 stone może dropnąć nawet 24 rud zelaza i do tego 5 vs 1 ...

Jeśli Jest Wolny Lider mogę zająć jego miejsce :D

Nie można sie poddawać

Opublikowano

Nick z gry: Maczka

Wiek: 17

TS3 (Tak/Nie): T.

Którą drużynę wybierasz?: Tą w której jest mniej osób. =0

Opublikowano

Nick z gry:PiQer

Wiek:13lat


TS3 (Tak/Nie): Nie


Którą drużynę wybierasz? : Obojętnie ale chce do niebieskich bo ich jest mało

Opublikowano

Podanko moje:

Nick z gry:MrSavarus

Wiek:14
TS3 (Tak/Nie): Tak

Którą drużynę wybierasz?Blue

 

Podanko kolegi:

Nick z gry:OfPatronos

Wiek:13
TS3 (Tak/Nie):Tak

Którą drużynę wybierasz?Blue

1389013572-U595569.jpg

Opublikowano

Nick z gry: Soja

Wiek: 16

TS3 (Tak/Nie): Tak

Którą drużynę wybierasz? Obojętnie

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

Nick z gry: Bertyne


Wiek: 17


TS3 (Tak/Nie): Tak, Bertyne.


Którą drużynę wybierasz? Zauważyłem, że jest mało graczy w Blu, więc żeby wyrównać, chciałbym do nich dojść (Blue)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...